In elke Goed zorgwinkel kan je terecht voor het huren van kleine hulpmiddelen. Wil je zeker zijn dat je hulpmiddel voor je klaarligt bij afhaling? Reserveer het dan eenvoudig vooraf via onze website of via onze klantendienst. Zodra je hulpmiddel beschikbaar is, ontvang je een e-mail. Voor sommige hulpmiddelen kan je ook kiezen voor thuislevering.
Breng bij afhaling steeds de identiteitskaart en een ziekenfondsklever mee van de persoon die het hulpmiddel zal gebruiken. Na betaling van de eerste maand huur, de waarborg en eventuele toebehoren kan je het hulpmiddel meteen meenemen.
Grote hulpmiddelen, zoals een bed, tillift, hometrainer of verzorgingsrolwagen, worden altijd aan huis geleverd. Leveringen aan huis zijn enkel mogelijk in Vlaanderen.
Als CM-lid geniet je van kortingen tot 50% op de huur van hulpmiddelen. Ook niet-leden zijn uiteraard welkom bij Goed.